عکس فروشگاه ۷
مشاهده در نقشه نشان
category

فروشگاه ۷ (محله دزاشیب - حکمت، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، صبا، کریمی، گلستان

موقعیت فروشگاه ۷ در محله دزاشیب - حکمت تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه ۷ (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله دزاشیب - حکمت تهران و خیابان گلستان واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه زنجیره‌ای در محله دزاشیب - حکمت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه سیمین دانشور و جلال آل احمد و مرکز خرید روبان نور و همچنین کارواش شمرون، دکتر مسعود صدرالدینی فوق تخصص گوارش و کبد، مصالح ساختمانی کاظمی، کبابخانه سلطانی و فست فود تیاکو قرار گرفته است.

درباره فروشگاه ۷

فروشگاه ۷ را می‌توانید در شهر تهران، محله دزاشیب - حکمت و خیابان گلستان پیدا کنید. فروشگاه ۷ یکی از فروشگاه‌های خوب محله دزاشیب - حکمت است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فروشگاه شرین عسل، فروشگاه اینترنتی arzroz.com و فروشگاه افق کوروش هستند.

چطور به فروشگاه ۷ برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه ۷ را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مترو تجریش قرار دارد. ایستگاه مترو قيطريه هم در نزدیکی فروشگاه ۷ قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه ۷ مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه ۷ را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، صبا، کریمی، گلستان


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه ۷ واقع شده‌اند:

 • فروشگاه شرین عسل
  شهرداری، نرسیده به صدف
 • فروشگاه اینترنتی arzroz.com
  (5.0)
  اندرزگو، قیطریه، شهید سرگرد مصطفی قاسمی
 • فروشگاه افق کوروش
  (5.0)
  باهنر، شفیعی، زمانی
 • لوناوود
  (5.0)
  باهنر، بین آثار و صد و ده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه ۷ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه هفت فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه ۷ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه ۷ ندارد.
  neshan logo