عکس حسینیه شهدای شاهرخت
مشاهده در نقشه نشان
category

حسینیه شهدای شاهرخت (محله کوشش، مشهد)

محل عبادت
5.0
4 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، شهید خبیری، شهید خبیری 23، موسوی، موسوی 13

موقعیت حسینیه شهدای شاهرخت در محله کوشش مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

حسینیه شهدای شاهرخت (محل عبادت) در محله کوشش مشهد و خیابان موسوی 13 - شهید میر محمدی 2 واقع شده است. این مکان یکی از سه محل عبادت در محله کوشش مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تیپاکس Tipax، ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا (ع)، نمایندگی ایران خودرو - نجفی 3023، مکانیکی قاسم زاده و مسجد جمکران امام زمان (عج) قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از محل‌های عبادت خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، شهید خبیری، شهید خبیری 23، موسوی، موسوی 13


سایر محل‌های عبادت که در محدوده حسینیه شهدای شاهرخت واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دلداده علی علیه‌السلام (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی حسینیه شهدای شاهرخت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

محل عبادت عبادتگاه پرستشگاه عبادتخانه

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد حسینیه شهدای شاهرخت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه حسینیه شهدای شاهرخت ندارد.
neshan logo