info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان حافظ
category

ایستگاه اتوبوس میدان حافظ محله ایمان، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان حافظ

ایستگاه اتوبوس میدان حافظ (ایستگاه اتوبوس) در محله ایمان مشهد و خیابان کوشش 34-اصلانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله ایمان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ اطلس و همچنین مرکز تجاری امیر، نمایندگی مرکزی کالارسان مشهد، میدان حافظ، پارک سوار حافظ و فروشگاه ثامن الائمه اکبری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان حافظ مشهد

ایستگاه اتوبوس میدان حافظ مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله ایمان پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به کوشش 34-اصلانی، نرسیده به میدان حافظ بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان حافظ مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی قائم واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان حافظ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قائم 21
  مهدی، قائم، بین قائم 28 و 30
 • ایستگاه اتوبوس قائم 30
  مهدی، قائم، بین قائم 28 و 30
 • ایستگاه اتوبوس صبا غربی 11
  مهدی، مهدی 3
 • ایستگاه اتوبوس صبا غربی 14
  بلوار شهید اصلانی، بین اصلانی 14 و 16
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان حافظ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان حافظ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان حافظ ندارد.
  neshan logo