info
عکس ایستگاه اتوبوس قائم 10
category

ایستگاه اتوبوس قائم 10 محله کوی المهدی، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قائم 10

ایستگاه اتوبوس قائم 10 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی المهدی مشهد و خیابان قائم واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله کوی المهدی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ اطلس و همچنین کباب و حلیم و جگر قائم، پیتزا برگر آتون، پلیس + ۱۰، آهن الات جاودانی و فنی مهندسی دزدگیر امید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قائم 10 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس قائم 10 مشهد، شهر مشهد، محله کوی المهدی است. این ایستگاه اتوبوس در مهدی، قائم، بین قائم 8 و 10 قرار دارد. ایستگاه اتوبوس قائم 10 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس سبحان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قائم 10 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قائم 33
  هفت حوض، قائم، بین قائم 33 و 35
 • ایستگاه اتوبوس قائم 38
  هفت حوض، قائم، بین قائم 33 و 35
 • ایستگاه اتوبوس خلج 2
  مهدی، خلج، بین ریاضی 1 و داعی 18
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 23 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قائم 10 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 23 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قائم 10 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قائم 10 ندارد.
  neshan logo