info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید دایی 2
category

ایستگاه اتوبوس شهید دایی 2 محله کوی المهدی، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید دایی 2

ایستگاه اتوبوس شهید دایی 2 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی المهدی مشهد و خیابان شهید محمد دایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله کوی المهدی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و همچنین بوستان سحر، رستوران قائم، مواد غذایی حسینی، فروشگاه افق کوروش و نانوایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید دایی 2 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس شهید دایی 2 مشهد، شهر مشهد، محله کوی المهدی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس مهدی، قائم، شهید محمد دایی، بین دایی 1 و قائم 27 می‌باشد. ایستگاه اتوبوس شهید دایی 2 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی اژانس سجادسیر واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید دایی 2 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید دایی 2 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قائم 2
  کوشش 34-اصلانی، قائم، بین قائم 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس صبا غربی 11
  مهدی، مهدی 3
 • ایستگاه اتوبوس خلج 2
  مهدی، خلج، بین ریاضی 1 و داعی 18
 • ایستگاه اتوبوس انتهای خیابان خلج
  مهدی، خلج، خلج 37
 • ایستگاه اتوبوس قائم 66
  هفت حوض
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید دایی 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید دایی 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید دایی 2 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، مهدی، قائم، شهید محمد دایی، بین دایی 1 و قائم 27
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo