info
عکس ایستگاه اتوبوس خلج 2
category

ایستگاه اتوبوس خلج 2 محله کوی سیدی، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خلج 2

ایستگاه اتوبوس خلج 2 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی سیدی مشهد و خیابان خلج واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله کوی سیدی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کتابخانه شهید مطهری، باربری پوران وطن توس، فروشگاه لاستیک سرویس سنتر بارز، رستوران مهدی و حسن ساندویچ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خلج 2 مشهد

در شهر مشهد، محله کوی سیدی ، ایستگاه اتوبوس خلج 2 مشهد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس مهدی، خلج، بین ریاضی 1 و داعی 18 است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خلج 2 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سبحان واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خلج 2 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خلج 2 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انتهای شهید دایی
  هفت حوض، قائم 27، شهید محمد دایی
 • ایستگاه اتوبوس قائم 21
  مهدی، قائم، بین قائم 28 و 30
 • ایستگاه اتوبوس شهید دایی 59
  بلوار شهید اصلانی، سحر، دایی 59
 • ایستگاه اتوبوس قائم 30
  مهدی، قائم، بین قائم 28 و 30
 • ایستگاه اتوبوس شهید دایی 2
  هفت حوض، قائم 27، شهید محمد دایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خلج 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خلج 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خلج 2 ندارد.
  neshan logo