info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای شهید دایی
category

ایستگاه اتوبوس انتهای شهید دایی محله کوی ولیعصر، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای شهید دایی

ایستگاه اتوبوس انتهای شهید دایی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی ولیعصر مشهد و خیابان شهید محمد دایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله کوی ولیعصر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و همچنین بوستان سحر، رستوران قائم، مواد غذایی حسینی، فروشگاه افق کوروش و نانوایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای شهید دایی مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس انتهای شهید دایی مشهد، شهر مشهد، محله کوی ولیعصر است. این ایستگاه اتوبوس در مهدی، قائم، شهید محمد دایی، بین دایی 1 و قائم 27 قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس انتهای شهید دایی مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید اژانس سجادسیر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای شهید دایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قائم 2
  کوشش 34-اصلانی، قائم، بین قائم 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس خلج 2
  مهدی، خلج
 • ایستگاه اتوبوس انتهای خیابان خلج
  مهدی، خلج، خلج 37
 • ایستگاه اتوبوس قائم 66
  هفت حوض
 • ایستگاه اتوبوس قائم 10
  مهدی، قائم، بین قائم 8 و 10
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای شهید دایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای شهید دایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای شهید دایی ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، مهدی، قائم، شهید محمد دایی، بین دایی 1 و قائم 27
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo