info
عکس ایستگاه اتوبوس تقاطع قائم و مهدی
category

ایستگاه اتوبوس تقاطع قائم و مهدی محله کوی المهدی، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تقاطع قائم و مهدی

ایستگاه اتوبوس تقاطع قائم و مهدی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی المهدی مشهد و خیابان مهدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله کوی المهدی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ اطلس و همچنین رستوران کارگزار، نمایندگی محصولات اسنوا، بستنی مش قنبر، بانک ملی و قهوه قائم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تقاطع قائم و مهدی مشهد

ایستگاه اتوبوس تقاطع قائم و مهدی مشهد در شهر مشهد، محله کوی المهدی و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به مهدی، بین مهدی 5 و قائم بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس تقاطع قائم و مهدی مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین آژانس سبحان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس تقاطع قائم و مهدی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 18 مهر ماه 1402

  خواهش میکنم اتوبوس ۷۱ بیشتر کنید


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تقاطع قائم و مهدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قائم 41
  هفت حوض، قائم، بین قائم 41 و 43
 • ایستگاه اتوبوس کوشش 30
  بلوار کوشش، بین کوشش 26 و 28
 • ایستگاه اتوبوس بوستان نرگس
  هفت حوض، قائم، بین قائم 41 و 43
 • ایستگاه اتوبوس قائم 37
  هفت حوض
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 09 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تقاطع قائم و مهدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 09 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تقاطع قائم و مهدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تقاطع قائم و مهدی ندارد.
  neshan logo