info
عکس ایستگاه اتوبوس نیلوفر
category

ایستگاه اتوبوس نیلوفر محله تهرانسر شرقی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نیلوفر

ایستگاه اتوبوس نیلوفر (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانسر شرقی تهران و خیابان شاهد واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله تهرانسر شرقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری صدف و همچنین فروشگاه افق کوروش، فلافل سید 1001، نانوایی بربری، مشاورین املاک عبدی و فروشگاه رنگ و ابزار مهرابی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نیلوفر تهران

در شهر تهران، محله تهرانسر شرقی ، ایستگاه اتوبوس نیلوفر تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شاهد، بین 15 متری سوم و نفت قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس نیلوفر تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس صدف هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نیلوفر تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نیلوفر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک لاله
  بلوار یاس، رجایی، بین بیاتلو و لشکری
 • ایستگاه اتوبوس تره بار رجایی
  بلوار یاس، رجایی
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  شاهد، رجایی، بین یازدهم و بهشتی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد پندیار
  شاهد، بین رجایی و هما
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نیلوفر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نیلوفر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نیلوفر ندارد.
  neshan logo