عکس دفتر امور مشترکین
مشاهده در نقشه نشان
category

دفتر امور مشترکین (محله سرافرازان، مشهد)

اداره و سازمان دولتی
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار پیروزی، بین میدان حر و پیروزی30

موقعیت دفتر امور مشترکین یکی از مراکز دولتی خوب منطقه در محله سرافرازان مشهد را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

دفتر امور مشترکین (اداره و سازمان دولتی) در محله سرافرازان مشهد و بلوار پیروزی واقع شده است. این اداره یکی از شش اداره و سازمان دولتی در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ساختمان پیمان نیک کاران و همچنین بینایی سنجی و عینک نگاه نو، درمانگاه شبانه‌روزی پیروزی، فروشگاه رژگونه ، موسسه قرانی خانم النبیاء و بانک صادرات قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این اداره یکی از مراکز دولتی خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار پیروزی، بین میدان حر و پیروزی30

تلفن تماس: 05138835595


سایر مراکز دولتی که در محدوده دفتر امور مشترکین واقع شده‌اند:

 • اداره کل زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق
  بلوار سرافرازان، سرافرازان 18
 • دفتر جبهه فرهنگی اقتصاد مقاومتی
  (5.0)
  بلوار کوثر، کوثر 17
 • سازمان صنعت، معدن و تجارت
  (2.0)
  بلوار سرافرازان، سرافرازان 18
 • مخابرات کوثر
  (4.0)
  بلوار شهید صارمی، صارمی 4
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نبوی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 06 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر امور مشترکین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 06 فروردین ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد دفتر امور مشترکین

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   جعفر
   چهارشنبه 25 فروردین ماه 1400

   اداره و سازمان دولتی دفتر امور مشترکین در این محدوده تنها دفتر پیشخوانی هستش که دارای اداره ثبت احوال هستش و خدمات خوبی ارائه میدهد

   1
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر امور مشترکین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر امور مشترکین ندارد.
  neshan logo