info
عکس کارواش رویال
category

کارواش رویال محله شهید بهشتی، تهران

درباره‌ی کارواش رویال

کارواش رویال (کارواش) در محله شهید بهشتی ری و بزرگراه شهید رجایی واقع شده است. این مکان یکی از دو کارواش در محله شهید بهشتی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه اختصاصی 117 بهشتی (بنزین و گازوئیل)، تعویض روغنی پوراکبری، حسینیه جوانان بهشتی، دیزی سرای کاکا عبدالله و قنادی گل شب قرار گرفته است.
سایر کارواش‌های که در محدوده کارواش رویال واقع شده‌اند:

 • کارواش بهزاد
  بزرگراه شهید آوینی
 • کارواش ملک ری
  دکتر کریمان، بزرگراه شهید آوینی
 • کارواش آسمان
  (3.0)
  بزرگراه شهید آوینی
 • کارواش خلیج فارس
  (3.8)
  شهید زهره وند، بین میدان امام هادی و بزرگراه شهید آوینی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مجتبی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کارواش رویال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کارواش رویال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کارواش رویال ندارد.
  neshan logo