عکس آرامستان و گلزار شهدای پیر ملا
مشاهده در نقشه نشان
category

آرامستان و گلزار شهدای پیر ملا (محله گلسار، رشت)

قبرستان
استان گیلان رشت استان گیلان، رشت، جاده رشت - پیربازار

موقعیت آرامستان و گلزار شهدای پیر ملا در محله گلسار رشت را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

آرامستان و گلزار شهدای پیر ملا (قبرستان) در محله گلسار رشت و جاده رشت - پیربازار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید برج گلسار و همچنین رستوران کارن، باشگاه ورزشی فرهنگی آذین، تاسیسات اسپرلوس، گل خانه یکصد کیشستان و مهدکودک و پیش‌دبستانی کامروز قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از آرامستان‌های خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان گیلان، رشت، جاده رشت - پیربازار

تلفن تماس: 01333126612


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط داریوش (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آرامستان و گلزار شهدای پیر ملا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

گلزار شهدای پیله مولا گورستان پیله مولا آرامستان قبرستان گورستان

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401

نظرات کاربران در مورد آرامستان و گلزار شهدای پیر ملا

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    جنگل میرزا🇮🇷
    جمعه 24 دی ماه 1400

    خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب خوب

    7
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد آرامستان و گلزار شهدای پیر ملا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آرامستان و گلزار شهدای پیر ملا ندارد.
neshan logo