info
عکس فروشگاه دیلی مارکت
category

فروشگاه دیلی مارکت (اصفهان)

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه دیلی مارکت

فروشگاه دیلی مارکت (فروشگاه زنجیره‌ای) در اصفهان و خیابان بزرگمهر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید صدوقی و مجتمع تجاری ترنج و همچنین موسسه زبان گویش، آش سنتی شیرازی، مسکن سرا، کافه بستنی مخصوص و مسجد و حسینیه نورباران قرار گرفته است.

درباره فروشگاه دیلی مارکت اصفهان

فروشگاه دیلی مارکت اصفهان در شهر اصفهان، و قرار دارد. فروشگاه دیلی مارکت اصفهان یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار شهر اصفهان است. فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو، فروشگاه افق کوروش و فروشگاه زنجیره ای رفاه شعبه هشت بهشت فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه دیلی مارکت اصفهان برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه دیلی مارکت اصفهان مطلع می‌کند. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر به فروشگاه دیلی مارکت اصفهان مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه دیلی مارکت اصفهان دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه دیلی مارکت واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  هشت بهشت غربی، بین دکتر شریعتی و نسترن
 • فروشگاه افق کوروش
  هشت بهشت شرقی، بین نوروزیان و جاوری
 • فروشگاه زنجیره ای رفاه شعبه هشت بهشت
  (5.0)
  هشت بهشت شرقی، بین ابراهیمی و ابن سینا
 • ماشینهای اداری دانا
  (3.2)
  هشت بهشت غربی، بین شهید عبداللهی و شهید خمسه عشر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کیان (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه دیلی مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه دیلی مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه دیلی مارکت ندارد.
  neshan logo