حریم خصوصی کاربران نشان

مسیریاب نشان محصول شرکت سازه‌های اطلاعاتی راژمان می‌باشد که توسط آن خدمات نقشه و مسیریابی را به کاربران نشان ارائه می‌نماید. استفاده شما از سرویس‌های نشان به معنی اعتمادی هست که به ما دارید و ما با تمام وجود تلاش می‌کنیم تا از داده‌های کاربران حفاظت کنیم.

سیاست حریم خصوصی به این معنی هست که شما به طور کامل متوجه شوید چه اطلاعاتی توسط نشان از کاربر دریافت می‌شود و علت ذخیره سازی آن چیست.

در این متن موارد زیر را توضیح داده‌ایم

  1. اکانت‌ کاربری
  2. چه اطلاعاتی از کاربران ذخیره می‌شود؟
  3. چرا نشان اطلاعات کاربران را ذخیره می‌کند؟
  4. چه اطلاعاتی از کاربران در دسترس دیگر کاربران نشان قرار می‌گیرد؟
  5. نشان چطور از اطلاعات کاربران استفاده می‌کند؟
  6. ایمنی دسترسی به اطلاعات کاربران

۱. اکانت‌ کاربری

زمانی که کاربر مسیریاب نشان را نصب می‌کند نشان یک اکانت کاربری مرتبط با دستگاه اندرویدی که نشان روی آن نصب شده است به کاربر اختصاص می‌دهد. پس از نصب برنامه اطلاعاتی که از کاربر ذخیره می‌شود به این اکانت کاربری ارتباط داده می‌شود. اطلاعات ارسالی و امتیازات کاربران بابت گزارشات ارسالی و فعالیت‌های کاربر به صورت بدون نام در این اکانت ذخیره می‌شود و در صورتی که کاربر با ایمیل یا شماره تلفن همراه خود وارد شود اکانت کاربری به اطلاعات ورود مرتبط خواهد شد.

توجه به این نکته ضروری هست که برای استفاده از خدمات اپلیکیشن نشان نیاز به ورود نمی‌باشد و تنها بخشی که نیاز به ورود دارد استفاده از سرویس نقاط شخصی هست که جهت جلوگیری از مشکلات از دست رفتن نقاط شخصی و بازیابی مجدد نیاز است که کاربر با ایمیل یا شماره همراه وارد اکانت کاربری خود شود.

۲. چه اطلاعاتی از کاربران ذخیره می‌شود؟

در این بخش توضیح می‌دهیم که زمانی که شما از نشان استفاده می‌کنید چه اطلاعاتی از شما ذخیره می‌شود.

اطلاعات اکانت کاربری

در صورتی که با شماره موبایل یا ایمیل خود وارد سیستم شده باشید این اطلاعات در اکانت کاربری شما ذخیره خواهد شد. همچنین گزارشات ارسالی نیز به اکانت کاربری شما متصل می‌شود.

نقاط شخصی ذخیره سازی شده، شماره موبایل یا ایمیل شما برای بازیابی اطلاعات ذخیره میشود.

اطلاعاتی که به صورت ناشناس و زمان استفاده از نشان جمع‌آوری می‌شود

به منظور بهبود الگوریتم تخمین ترافیک و اصلاح خودکار اشکالات نقشه زمانی که شما در حال استفاده از نشان هستید اطلاعات موقعیت مکانی و اطلاعات مسیر توسط نشان نگهداری می‌شود. همچنین در زمان جستجو و برای بهبود عملکرد الگوریتم جستجو عبارات جستجو شده‌ی کاربران ذخیره می‌شود. این اطلاعات به صورت ناشناس ذخیره میشود و در زمان استفاده و بازیابی آن امکان مشاهده‌ی ارتباط آن با کاربر وجود ندارد.

۳. چرا نشان اطلاعات کاربران را ذخیره می‌کند؟

جهت ارائه سرویس به کاربران نشان نیاز به ذخیره سازی و پردازش اطلاعات کاربران دارد. به این منظور اطلاعات زیر نگهداری می‌شوند:

  • موقعیت مکانی و اطلاعات مسیر به صورت ناشناس جهت ارائه سرویس نویگیتور، یافتن بهترین مسیر، اصلاح نقشه و نمایش رویداد‌های طول مسیر زمان نزدیک شدن کاربر به رویداد به کار گرفته می‌شود.
  • جستجو‌های کاربران صورت ناشناس جهت ارتقا کیفیت الگوریتم‌های جستجو و حل مشکلات داده‌ ها به کار گیری می‌شود.
  • نقاط شخصی کاربر برای ارائه آن به کاربر روی دستگاه‌های مختلف یا پس از حذف و نصب مجدد نگهداری می‌شود.
  • اطلاعات اکانت کاربر شامل مواردی که کاربر در پروفایل وارد کرده و اطلاعات ورود کاربر شامل ایمیل یا شماره تلفن همراه

۴. چه اطلاعاتی از کاربر به بقیه کاربران نمایش داده می‌شود؟

در صورت ورود به سیستم، اطلاعات اکانت کاربری شامل نام مستعار، تصویر پروفایل، امتیازات کاربر و مدال‌های دریافتی در بخش کاربران برتر به دیگر کاربران نشان نمایش داده می‌شود.

۵. نشان چطور از اطلاعات کاربران استفاده می‌کند؟

برای عملکرد درست سرویس‌های نشان، بهبود کیفیت عملکرد خدمات ارائه شده، طراحی سرویس‌ها و امکانات جدید در مسیریاب نشان داده‌های کاربران به صورت غیر قابل شناسایی مورد استفاده و تحلیل قرار می‌گیرد. این موارد شامل داده‌های موقعیت مکانی، اطلاعات مسیر و جستجو می‌باشد.

۶. ایمنی دسترسی به اطلاعات کاربران

ایمن نگه‌داشتن اطلاعات کاربران یکی از دغدغه‌های اصلی تیم نشان هست به صورتی که همکاران ما در تیم نیز دسترسی‌های محدودی را به داده‌های ذخیره شده دارند. همچنین ما با بروز نگه‌داشتن سرویس ها و زیر ساخت‌های سخت افزاری و نرم افزاری در نشان تمام تلاشمان را می‌کنیم که سرویس‌هایمان را تا حد ممکن در برابر خطرات احتمالی و ویروس‌ها ایمن کنیم.


اطلاعات ذخیره شده‌ کاربران به هیچ عنوان در اختیار شرکت یا موسسه‌ای قرار نخواهد گرفت و تنها در صورتی که حساب کاربران مورد پیگرد قانونی قرار بگیرد بر اساس قوانین جاری کشور در اختیار مراجع قانونی قرار خواهد گرفت.

لطفا هر سوالی در خصوص اطلاعات ذخیره یا حریم خصوصی دارید با ایمیل support@neshan.org مکاتبه کنید تا هم پاسخ بدهیم و هم اینکه در این صفحه اضافه کنیم.