info
عکس مهمانسرای دانشکده شهید محمد منتظری
category

مهمانسرای دانشکده شهید محمد منتظری محله بهارستان، مشهد

مهمانپذیر و پانسیون
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مهمانسرای دانشکده شهید محمد منتظری

مهمانسرای دانشکده شهید محمد منتظری (مهمانپذیر و پانسیون) در محله بهارستان مشهد و بلوار شهید ناصری، ناصری 1، فکوری85 - شهید کاوه 8، بلوار شهید فکوری واقع شده است. این مکان یکی از پنج مهمانپذیر و پانسیون در محله بهارستان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ساندویچ صامید فود، پایانه اتوبوسرانی شهید جوان، نانوایی سنگک عجمی، کلید سازی و ریموت و دزدگیر دادگر و بوفه دانشکده قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مهمانپذیرهای خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهید کاوه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مهمانپذیرهای که در محدوده مهمانسرای دانشکده شهید محمد منتظری واقع شده‌اند:

 • مهمان‌سرا
  بلوار پیروزی، بین شهدای یگان ویژه و پیروزی2/1
 • مهمانسرای مرزبانی فراجا
  بلوار پیروزی، پیروزی 2/2
 • مهمانسرای اداره کار
  (5.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی، بلوار پیروزی
 • زائرسرای کارگران
  (4.1)
  بلوار پیروزی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ شنبه 09 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مهمانسرای دانشکده شهید محمد منتظری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فاصله تا مکان‌های مهم شهر

  این اطلاعات با کمک سرویس‌های پلتفرم نقشه نشان و براساس ترافیک عادی محاسبه و تولید شده‌اند.


  آخرین بروزرسانی: شنبه 09 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مهمانسرای دانشکده شهید محمد منتظری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مهمانسرای دانشکده شهید محمد منتظری ندارد.
  neshan logo