عکس پایانه اتوبوسرانی شهید جوان
category

پایانه اتوبوسرانی شهید جوان (محله بهارستان، مشهد)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید فکوری، نرسیده به میدان شهید جوان

موقعیت پایانه اتوبوسرانی شهید جوان در محله بهارستان مشهد را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در مشهد را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه اتوبوسرانی شهید جوان (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله بهارستان مشهد و بلوار شهید فکوری واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی دانشکده، مهمانسرای دانشکده شهید محمد منتظری، بوفه دانشکده، ساختمان آموزشی دانشکده شهید منتظری و پارکینک دانشکده شهید محمد منتظری قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این پایانه یکی از پایانه‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این پایانه به ایستگاه مترو شهید کاوه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر پایانه اتوبوسرانی شهید جوان


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید فکوری، نرسیده به میدان شهید جوان


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Ehsan (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه اتوبوسرانی شهید جوان مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

پایانه اتوبوس شهید جوان ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401

نظرات کاربران در مورد پایانه اتوبوسرانی شهید جوان

  • avatar
    کاربر نشان () جمعه 03 تیر ماه 1401

    خوب

  • avatar
    Rasol Davari (شهریار سطح ۴) چهارشنبه 07 مهر ماه 1400

    عالی

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه اتوبوسرانی شهید جوان مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه اتوبوسرانی شهید جوان مشهد ندارد.