info
عکس داروخانه دکتر ده نمکی
category

داروخانه دکتر ده نمکی محله شهرک ولیعصر، اراک

درباره‌ی داروخانه دکتر ده نمکی

داروخانه دکتر ده نمکی (داروخانه) در محله شهرک ولیعصر اراک و خیابان شریعتی، بعثت، بین فرهنگ و مبارزان واقع شده است. این مکان یکی از پنج داروخانه در محله شهرک ولیعصر اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان امیرکبیر (بیمارستان راه آهن) و همچنین داروخانه شبانه روزی دکتر امینی، کافی نت خرم، رستوران عالیجناب، کلینیک امام رضا و بیمه دانا قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر ده نمکی اراک

داروخانه دکتر ده نمکی اراک در شهر اراک، محله شهرک ولیعصر قرار دارد. استان مرکزی، اراک، شریعتی، بعثت، بین فرهنگ و مبارزان آدرس دقیق این داروخانه است.

طبق نظر کاربران، داروخانه دکتر ده نمکی اراک از داروخانه‌های خوب محله شهرک ولیعصر است. کلینیک امام رضا، کلینیک کوثر، درمانگاه تخصصی ثاراله و درمانگاه دندانپزشکی آریان، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. داروخانه دکتر خاتمی، داروخانه محمد و داروخانه دکتر مبارکی داروخانه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر ده نمکی اراک برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه فراهم است. داروخانه دکتر ده نمکی اراک در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مدرسه رازی قرار دارد.

اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را به شما نشان می‌دهد. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. در جدول زیر شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر ده نمکی اراک را ببینید. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر ده نمکی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر خاتمی
  بلوار امام خمینی، جمال الدین اسد آبادی، بین خراطی و پیروزی
 • داروخانه محمد
  بلوار امام خمینی، جمال الدین اسد آبادی، بین خراطی و پیروزی
 • داروخانه دکتر مبارکی
  بلوار امام خمینی، صحیفی
 • داروخانه دکتر حسنی
  شهیدان رجایی - هپکو، جهان پناه
 • داروخانه دکتر کریمی
  بلوار شهید شیرودی، بین قائمی زاده و حبیب ابن مظاهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Benyamin.H (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ شنبه 19 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر ده نمکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 19 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر ده نمکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر ده نمکی ندارد.
  neshan logo