info
عکس مدرسه مودت
category

مدرسه مودت اصفهان

موسسه آموزشی
5.0
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مدرسه مودت

مدرسه مودت (موسسه آموزشی) در اصفهان و خیابان شمس واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پولک و نبات سجادی و همچنین مرکز بهداشت شماره یک رهنان، مسجد اسلامی، پیتزا جوان، بانک ملی شعبه خیابان ابوذر و رستوران آقای کباب قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این موسسه یکی از موسسه‌های آموزشی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده مدرسه مودت واقع شده‌اند:

 • فرهنگ سرای دانش
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، مهدی سلطانی، امام حسین
 • فرهنگسرای دانش
  اشرفی اصفهانی (کُهَندِژ)، مهدی سلطانی، امام حسین
 • مدرسه شهید شریفی
  (4.0)
  شریف شرقی، مجید آبنیلی غربی، رفیعی
 • موسسه پرستو شعبه رهنان
  (5.0)
  شریف غربی، میدان شهید بختیاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اسفندیار (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مدرسه مودت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مدرسه مودت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مدرسه مودت ندارد.
  neshan logo