info
عکس لوازم یدکی رباعیعکس لوازم یدکی رباعی
category

لوازم یدکی رباعی محله ریشمک، شیراز

لوازم یدکی خودرو
5.0
3 رای

درباره‌ی لوازم یدکی رباعی

لوازم یدکی رباعی (لوازم یدکی خودرو) در محله ریشمک شیراز و بلوار امیرکبیر واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج لوازم یدکی خودرو در محله ریشمک شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه دکتر غضنفری، بستنی آیس فالو، باطری امیرکبیر، لاستیک فروشی اجاقی و شرکت زلال آب قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های لوازم یدکی خودرو که در محدوده لوازم یدکی رباعی واقع شده‌اند:

 • لوازم یدکی باهنر
  باهنر، شهید باهنر شمالی
 • لوازم یدکی مزرعه
  باهنر، شهید باهنر شمالی
 • لوازم یدکی هیوندای ( برادران اسدی)
  بلوار امیرکبیر، بین امیرکبیر 10 و 12
 • لوازم یدکی فارس تراکتور
  بلوار امیرکبیر، بین امیر کبیر 26 و کند رو باهنر
 • لوازم یدکی خودرو
  امیر کبیر 26
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بهمن (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم یدکی رباعی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم یدکی رباعی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم یدکی رباعی ندارد.
  neshan logo