info
عکس ایستگاه اتوبوس شرکت نفت
category

ایستگاه اتوبوس شرکت نفت محله زرهی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شرکت نفت

ایستگاه اتوبوس شرکت نفت (ایستگاه اتوبوس) در محله زرهی شیراز و بلوار امیرکبیر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله زرهی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه تیرازیس، انبار شرکت ملی نفت ایران، تعمیرگاه و فروشگاه سایپا حسن زاده، سرویس بهداشتی و مرکز مشاوره امید آتیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شرکت نفت شیراز

ایستگاه اتوبوس شرکت نفت شیراز در شهر شیراز، محله زرهی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امیرکبیر، بین امیرکبیر 10 و 12 است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شرکت نفت شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی صفایی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شرکت نفت شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شرکت نفت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس برج صنعت
  بلوار امیرکبیر، بین امیرکبیر 21 ب و صفایی
 • ایستگاه اتوبوس انبار گاز
  بلوار رحمت غربی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد
  بلوار استقلال، بین استقلال 20 و 22
 • ایستگاه اتوبوس سراج
  بلوار رحمت غربی، بعد از بلوار ستایش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شرکت نفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شرکت نفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شرکت نفت ندارد.
  neshan logo