info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد

ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد (ایستگاه اتوبوس) در شیراز و بلوار استقلال واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باغ هنر شیراز و همچنین دبستان فیض، حسینیه بیت الاحزان حضرت زهرا، کافه رادیو، تعاونی مصرف هوابرد و نانوایی لواش و سنگک هوابرد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد شیراز

آدرس ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد شیراز، شهر شیراز، محله بعثت است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار استقلال، بین استقلال 20 و 22 است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی نیلوفر آبی واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه هوابرد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اداره برق
  بلوار امیرکبیر، ابتدای بلوار امیرکبیر
 • ایستگاه اتوبوس پارک خلدبرین
  بلوار بهشتی
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه سرباز
  بلوار امیرکبیر، بین آبیاری و سرباز
 • ایستگاه اتوبوس سیاحتگر
  بلوار بهشتی، بین بهشتی 28 و قدمگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد ندارد.
  neshan logo