عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد (شیراز)

ایستگاه اتوبوس
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار استقلال، بین کوچه 20 استقلال و 22

موقعیت ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد (ایستگاه اتوبوس) در شیراز و بلوار استقلال واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باغ هنر شیراز و همچنین دبستان فیض، کافه رادیو، حسینیه بیت الاحزان حضرت زهرا، تعاونی مصرف هوابرد و نانوایی لواش هوابرد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد

آدرس ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد، شهر شیراز، محله ۰۳۱ بلوار استقلال است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار استقلال، بین کوچه 20 استقلال و 22 است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی نیلوفر آبی واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار استقلال، بین کوچه 20 استقلال و 22


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه هوابرد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اداره برق
  بلوار امیرکبیر، بین بلوار سفیر و صاحب الامر
 • ایستگاه اتوبوس پارک خلدبرین
  بلوار بهشتی، بین 18 بهشتی و بلوار بعثت
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه سرباز
  بلوار امیرکبیر، بین آبیاری و سرباز
 • ایستگاه اتوبوس سیاحتگر
  بلوار بهشتی، بین 28 و قدمگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه هوابرد ندارد.
  neshan logo