info
عکس ایستگاه اتوبوس عفیف آباد
category

ایستگاه اتوبوس عفیف آباد محله عفیف آباد، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عفیف آباد

ایستگاه اتوبوس عفیف آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله عفیف آباد شیراز و بلوار ستارخان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله عفیف آباد شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ عفیف آباد، موزه نظامی فارس و مجتمع ستاره فارس و همچنین کنتاکی کی اف سی، کافه ژو، جین وست، سفیر شاندیز و مرکز خرید سپهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عفیف آباد شیراز

ایستگاه اتوبوس عفیف آباد شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله عفیف آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار ستارخان، بین 8 ستارخان و ستارخان 8 الف قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس عفیف آباد شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی نیلوفر آبی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس عفیف آباد شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عفیف آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عفیف آباد
  بلوار بهشتی، قصردشت
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرهمندفر
  بلوار بهشتی، بین بهشتی 2 و 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عفیف آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عفیف آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عفیف آباد ندارد.
  neshan logo