info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرهمند فر
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرهمند فر محله ملاصدرا، شیراز

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرهمند فر

ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرهمند فر (ایستگاه اتوبوس) در محله ملاصدرا شیراز و خیابان قصردشت واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله ملاصدرا شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان فرهمندفر و همچنین لوازم هنری ژوژمان، دندان پزشکی دکتر سلیمان فیجان، بازرگانی مستجابی، نانوایی صدف و بیمه نوین نمایندگی مرتضی آزاد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید آوینی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرهمند فر شیراز

ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرهمند فر شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله ملاصدرا پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس قصردشت، بین قصردشت 47 و شهید سید سعید حسینی است. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرهمند فر شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید آوینی قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی نیلوفر آبی قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرهمند فر شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان فرهمند فر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ولیعصرقصردشت
  قصردشت، بین قصردشت 61 و ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس ملاصدرا
  ملاصدرا، نرسیده به ملاصدرا 2
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان حافظ
  بزرگراه شهید چمران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرهمند فر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرهمند فر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرهمند فر ندارد.
  neshan logo