info
عکس ایستگاه اتوبوس ولیعصرقصردشت
category

ایستگاه اتوبوس ولیعصرقصردشت محله قصر دشت، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ولیعصرقصردشت

ایستگاه اتوبوس ولیعصرقصردشت (ایستگاه اتوبوس) در محله قصر دشت شیراز و خیابان قصردشت واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله قصر دشت شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی سرپوشیده شادشو و موزه آثار هنری و همچنین هتل شاهچراغ معاونت اجرایی حوزه ریاست قوه قضاییه، نمایشگاه و فروشگاه دکوران، رادیولوژی دهان، فک و صورت دکتر مهسا امیدی ، درمانگاه دندان پزشکی دکتر فربدان و مجتمع پزشکی آریانا ۷ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید مطهری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ولیعصرقصردشت شیراز

ایستگاه اتوبوس ولیعصرقصردشت شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله قصر دشت پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به قصردشت، بین قصردشت 61 و ولیعصر بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ولیعصرقصردشت شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهید آوینی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین تاکسی تلفنی البرز را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ولیعصرقصردشت شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ولیعصرقصردشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرهمندفر
  بلوار بهشتی، بین بهشتی 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان حافظ
  دانشجو، بزرگراه شهید چمران
 • ایستگاه اتوبوس دانشکده قرآن
  بلوار شهید مطهری شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ولیعصرقصردشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ولیعصرقصردشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ولیعصرقصردشت ندارد.
  neshan logo