info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشکده قرآن
category

ایستگاه اتوبوس دانشکده قرآن محله مهدی آباد، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشکده قرآن

ایستگاه اتوبوس دانشکده قرآن (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد شیراز و بلوار شهید مطهری شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند نوا کلاب ، بیمارستان چشم دکتر خدادوست و مجتمع شیراز مال و همچنین داروخانه آرش، Note Hashtom گالری موسیقی نت هشتم مرکزی، پرشیا خودرو، کلینیک کاشت مو و زیبایی رخ و مطب دکتر ونون آصفی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشکده قرآن شیراز

ایستگاه اتوبوس دانشکده قرآن شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله مهدی آباد پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید مطهری شمالی است. ایستگاه اتوبوس دانشکده قرآن شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهید مطهری در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی البرز قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشکده قرآن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان ام آر آی
  بلوار شهید چمران
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصرقصردشت
  قصردشت، بین 61 قصردشت و ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس 12 متری نمازی
  بلوار ستارخان، بین خیابان نمازی و بلوار شهید مصلی نژاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشکده قرآن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشکده قرآن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشکده قرآن ندارد.
  neshan logo