عکس ایستگاه اتوبوس ولیعصر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ولیعصر (محله ولیعصر، شیراز)

ایستگاه اتوبوس
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار ستارخان، بین 12 ستارخان و ولیعصر

موقعیت ایستگاه اتوبوس ولیعصر در محله ولیعصر شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ولیعصر (ایستگاه اتوبوس) در محله ولیعصر شیراز و بلوار ستارخان واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله ولیعصر شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ عفیف آباد، موزه نظامی فارس و مرکز خرید سپهر و همچنین رستوران برنتین، شیرینی میترا، کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر فیلی، سوپر سروش و باربیکیو کوک (جیگر طلا) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ولیعصر

ایستگاه اتوبوس ولیعصر را می‌توانید در شهر شیراز، محله ولیعصر بلوار ستارخان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار ستارخان، بین 12 ستارخان و ولیعصر است. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ولیعصر عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

تاکسی تلفنی البرز هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ولیعصر مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار ستارخان، بین 12 ستارخان و ولیعصر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ولیعصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس وليعصر
  قصردشت، بین 61 قصردشت و ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس زرگری
  بلوار شهید مطهری شمالی، بین میدان زرگری و 6 مطهری
 • ایستگاه اتوبوس میدان سنگی
  بلوار ستارخان، نرسیده به میدان بعثت(میدان سنگی)
 • ایستگاه اتوبوس هامون
  بلوار ستارخان، بین 4 ستارخان و 6 ستارخان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ولیعصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ولیعصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ولیعصر ندارد.
  neshan logo