info
عکس ایستگاه اتوبوس هامون
category

ایستگاه اتوبوس هامون محله عفیف آباد، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هامون

ایستگاه اتوبوس هامون (ایستگاه اتوبوس) در محله عفیف آباد شیراز و بلوار ستارخان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله عفیف آباد شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ عفیف آباد و مجتمع ستاره فارس و همچنین بیرون بر شهر غذا، کافه ژو، مجتمع تجاری هامون، دبنهامز و نمیایشگاه کویر موتور شیراز۱ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هامون شیراز

ایستگاه اتوبوس هامون شیراز در شهر شیراز، محله عفیف آباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار ستارخان، بین 4 ستارخان و 6 ستارخان قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس هامون شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی نیلوفر آبی قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس هامون شیراز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هامون واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک خلدبرین
  بلوار بهشتی
 • ایستگاه اتوبوس عفیف آباد
  بلوار بهشتی، قصردشت
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه خلدبرین
  بلوار بعثت، بین 11 و 9 بعثت
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  بلوار ستارخان، بین 12 ستارخان و ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هامون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هامون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هامون ندارد.
  neshan logo