info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرهمندفر
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرهمندفر محله عفیف آباد، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرهمندفر

ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرهمندفر (ایستگاه اتوبوس) در محله عفیف آباد شیراز و بلوار بهشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله عفیف آباد شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فرهمندفر و مجتمع تجاری حافظ و همچنین داروخانه شبانه روزی دکتر مصلی نژاد، کلینیک دندانپزشکی قائم، دامپزشکی یارا، استودیو عکس و فیلم نوتره و لوازم هنری ژوژمان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید آوینی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرهمندفر شیراز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرهمندفر شیراز است که در محله عفیف آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار بهشتی، بین بهشتی 2 و 4 قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرهمندفر شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهید آوینی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی نیلوفر آبی واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرهمندفر شیراز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان فرهمندفر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  قصردشت، بین 61 قصردشت و ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان حافظ
  بلوار شهید چمران
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصرقصردشت
  قصردشت، بین 61 قصردشت و ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس فلسطین
  قصردشت، بین قصردشت 25 و 27
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرهمندفر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرهمندفر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرهمندفر ندارد.
  neshan logo