info
عکس ایستگاه مترو شهید آوینی
category

ایستگاه مترو شهید آوینی محله ملاصدرا، شیراز

ایستگاه مترو
5.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه مترو شهید آوینی

ایستگاه مترو شهید آوینی (ایستگاه مترو) در محله ملاصدرا شیراز و خیابان شهید آوینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله ملاصدرا شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نمازی و موزه آثار هنری و همچنین دبیرستان استعدادهای درخشان شهید دستغیب یک، پلیس امنیت اخلاقی، آموزشگاه علمی ارج، سازمان قطار شهری شیراز و مینی سوپری و کپی قرار گرفته است.
سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده شهید آوینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو نمازی
  (5.0)
  میدان نمازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو شهید آوینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو شهید آوینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو شهید آوینی ندارد.
  neshan logo