info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان حافظ
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان حافظ محله ابیوردی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان حافظ

ایستگاه اتوبوس بیمارستان حافظ (ایستگاه اتوبوس) در محله ابیوردی شیراز و بزرگراه شهید چمران واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله ابیوردی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نمازی و پاساژ کامپیوتر پارس و همچنین شیرینی وصال، اداره آموزش و پرورش ناحیه دو شیراز، بیمارستان حافظ، رازماز - مجموعه بازی های اتاق فرار و بانک شهر شعبه چمران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نمازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان حافظ شیراز

آدرس ایستگاه اتوبوس بیمارستان حافظ شیراز، شهر شیراز، محله ابیوردی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید چمران است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان حافظ شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید آوینی قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان حافظ شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان حافظ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان ارم
  بلوار دانشجو، بلوار جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرهمندفر
  بلوار بهشتی، بین بهشتی 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس ابیوردی 3 شمال
  بلوار شهید چمران، بین ابیوردی سوم و چمران 22
 • ایستگاه اتوبوس رحمت آباد
  قصردشت، بین قصردشت 28 و 37
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان حافظ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان حافظ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان حافظ ندارد.
  neshan logo