info
عکس ایستگاه اتوبوس ابیوردی 3 شمال
category

ایستگاه اتوبوس ابیوردی 3 شمال محله چوگیا، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابیوردی 3 شمال

ایستگاه اتوبوس ابیوردی 3 شمال (ایستگاه اتوبوس) در محله چوگیا شیراز و بلوار شهید چمران واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله چوگیا شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه آثار هنری و همچنین هتل شاهچراغ معاونت اجرایی حوزه ریاست قوه قضاییه، نانوایی لواش، مدیریت شعب بانک ملت استان فارس، بیرون بر باربد و آش حاج عباس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابیوردی 3 شمال شیراز

آدرس ایستگاه اتوبوس ابیوردی 3 شمال شیراز، شهر شیراز، محله چوگیا است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید چمران، بین ابیوردی سوم و چمران 22 واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ابیوردی 3 شمال شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو شهید آوینی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابیوردی 3 شمال شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابیوردی 3 شمال واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس استاندارد
  قصردشت، بین قصردشت 58 و قصردشت 73 الف
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان حافظ
  بزرگراه شهید چمران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابیوردی 3 شمال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابیوردی 3 شمال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابیوردی 3 شمال ندارد.
  neshan logo