info
عکس ایستگاه اتوبوس ابیوردی
category

ایستگاه اتوبوس ابیوردی (محله ابیوردی، شیراز)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابیوردی

ایستگاه اتوبوس ابیوردی (ایستگاه اتوبوس) در محله ابیوردی شیراز و میدان ابیوردی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله ابیوردی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان حافظ و همچنین درمانگاه خیریه امیدرضا سهامی، خانه هوشمند زوریل، پارک ابیوردی، نمایندگی آسیاتک و سوپر سهامی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابیوردی شیراز

آدرس ایستگاه اتوبوس ابیوردی شیراز، شهر شیراز، محله ابیوردی است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید چمران، ابیوردی دوم، میدان ابیوردی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ابیوردی شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ورودی ایستگاه مترو نمازی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابیوردی شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابیوردی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس زرگری
  قصردشت، بین قصردشت 54 و میدان زرگری
 • ایستگاه اتوبوس میدان نمازی
  میدان نمازی
 • ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو
  بلوار دانشجو، تقاطع میدان دانشجو
 • ایستگاه اتوبوس خروجی پایانه نمازی
  میدان نمازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابیوردی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابیوردی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابیوردی ندارد.
  neshan logo