info
عکس ایستگاه اتوبوس استاندارد
category

ایستگاه اتوبوس استاندارد محله مهدی آباد، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس استاندارد

ایستگاه اتوبوس استاندارد (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد شیراز و خیابان قصردشت واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه 77، بوستان کوثر، مرکز درمانی دکتر کازرونی، اتاق بازرگانی شیراز و دامپزشکی فروردین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید مطهری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس استاندارد شیراز

ایستگاه اتوبوس استاندارد شیراز در شهر شیراز، محله مهدی آباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در قصردشت، بین قصردشت 58 و قصردشت 73 الف قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس استاندارد شیراز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهید مطهری در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس استاندارد شیراز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده استاندارد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تقاطع ستارخان
  ولیعصر، بلوار ستارخان
 • ایستگاه اتوبوس هتل چمران
  بلوار شهید چمران
 • ایستگاه اتوبوس ابیوردی 3 جنوب
  مختاری، بلوار شهید چمران
 • ایستگاه اتوبوس ابیوردی 3 شمال
  بلوار شهید چمران، بین ابیوردی سوم و چمران 22
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصرقصردشت
  قصردشت، بین 61 قصردشت و ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس استاندارد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس استاندارد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس استاندارد ندارد.
  neshan logo