info
عکس ایستگاه اتوبوس ابیوردی 3 جنوب
category

ایستگاه اتوبوس ابیوردی 3 جنوب محله چوگیا، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابیوردی 3 جنوب

ایستگاه اتوبوس ابیوردی 3 جنوب (ایستگاه اتوبوس) در محله چوگیا شیراز و مختاری، بزرگراه شهید چمران واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله چوگیا شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه آثار هنری و همچنین هتل شاهچراغ معاونت اجرایی حوزه ریاست قوه قضاییه، مدیریت شعب بانک ملت استان فارس، نان یوخه شاپرک، بیرون بر باربد و آش حاج عباس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابیوردی 3 جنوب شیراز

در شهر شیراز، محله چوگیا ، ایستگاه اتوبوس ابیوردی 3 جنوب شیراز قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس مختاری، بزرگراه شهید چمران است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابیوردی 3 جنوب شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید آوینی قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابیوردی 3 جنوب شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابیوردی 3 جنوب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس استاندارد
  قصردشت، بین قصردشت 58 و قصردشت 73 الف
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان حافظ
  بزرگراه شهید چمران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابیوردی 3 جنوب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابیوردی 3 جنوب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابیوردی 3 جنوب ندارد.
  neshan logo