عکس خیابان قصردشت شیراز
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان فارس شیراز قصردشت، بین قصردشت 9 و 11
category

خیابان قصردشت شیراز

خیابانی در شیراز

خیابان قصردشت در منطقه 1 شیراز واقع شده‌است و از محله‌های زرگری، مهدی آباد، قصرالدشت، فلسطین، فلسطین، قصر دشت، ولیعصر، ملاصدرا، خلد برین، عفیف آباد، رحمت آباد، بیست متری سینما سعدی، سینما سعدی و زند عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان بلوار ستارخان قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان قصردشت می‌توان به سینما سعدی، بیمارستان فرهمندفر و بیمارستان پارس اشاره کرد. در اطراف خیابان قصردشت 11 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان قصردشت شیراز را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان قصردشت نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان قصردشت را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...