info
عکس مجموعه اسپیرو
category

مجموعه اسپیرو محله زرگری، شیراز

درباره‌ی مجموعه اسپیرو

مجموعه اسپیرو (رستوران) در محله زرگری شیراز و بلوار شهید مطهری شمالی واقع شده است. این رستوران یکی از پنج رستوران در محله زرگری شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان چشم دکتر خدادوست و مجتمع شیراز مال و همچنین کافه شهرزاد، کلینیک چشم پزشکی دکتر صلوتی، داروخانه آرش، Note Hashtom گالری موسیقی نت هشتم مرکزی و مرکزخرید سینا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این رستوران یکی از غذاخوری‌های خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران مجموعه اسپیرو شیراز

آدرس این رستوران،‌ شهرشیراز بلوار شهید مطهری شمالی، است.

رستوران مجموعه اسپیرو شیراز را می‌توان یکی از رستوران‌های محبوب محله زرگری به شمار آورد. در اطراف این رستوران، رستوران‌های معروف دیگری مانند باغ رستوران سنتی آتوسا، همبرگر رویایی، رستوران سنتی یاس شیراز، رستوران تاوه و اس ان کلاب قرار دارند. در محله زرگری و در نزدیکی رستوران مجموعه اسپیرو شیراز، کافی‌شاپ‌های قرار دارند که از جمله محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های این منطقه به شمار می‌روند.

چطور به رستوران مجموعه اسپیرو شیراز برویم؟

اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین راه رسیدن به رستوران مجموعه اسپیرو شیراز را به شما نشان می‌دهد تا راحت و بی‌دردسر به این رستوران رفته و اوقات خوشی را در آنجا بگذرانید. در نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار گرفته است. راه‌های رسیدن به این مکان از طریق وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران در مورد کیفیت این رستوران و البته مکان‌ها و دسترسی‌های دیگری در اطراف آن، مواردی هستند که شما می‌توانید در اپلیکیشن نشان ببینید.

یکی از امتیازهای خوب رستوران مجموعه اسپیرو شیراز این است که شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به آنجا بروید و دیگر نگران جای پارک یا ترافیک آن محله نباشید. برای رفتن به این رستوران شما می‌توانید در ایستگاه مترو شهید مطهری پیاده شوید که در نزدیکی آنجاست. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به رستوران مجموعه اسپیرو شیراز ایستگاه اتوبوس زرگری می‌باشد.

ساعت کاری، اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران در ادامه قابل مشاهده‌ است. به یاد داشته باشید در صورتی که به رستوران مجموعه اسپیرو شیراز رفتید، حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر غذاخوری‌های که در محدوده مجموعه اسپیرو واقع شده‌اند:

 • باغ رستوران سنتی آتوسا
  شهید رادفر، رادفر 8، نبی زاده، رادفر 8/4
 • همبرگر رویایی
  بلوار ستارخان، ولیعصر
 • رستوران سنتی یاس شیراز
  بلوار شهید مطهری شمالی، شهید رادفر، رادفر 1
 • رستوران تاوه
  بلوار شهید مطهری شمالی، بلوار ستارخان
 • اس ان کلاب
  ولیعصر، بلوار ستارخان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجموعه اسپیرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجموعه اسپیرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجموعه اسپیرو ندارد.
  location استان فارس، شیراز، بلوار شهید مطهری شمالی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری مجموعه اسپیرو

  شنبه 08:30 تا 23:45
  یک‌شنبه 08:30 تا 23:45
  دوشنبه 08:30 تا 23:45
  سه‌شنبه 08:30 تا 23:45
  چهارشنبه 08:30 تا 23:45
  پنج‌شنبه 08:30 تا 23:45
  جمعه 08:30 تا 23:45
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo