info
عکس ایستگاه اتوبوس 12 متری نمازی
category

ایستگاه اتوبوس 12 متری نمازی شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس 12 متری نمازی

ایستگاه اتوبوس 12 متری نمازی (ایستگاه اتوبوس) در شیراز و بلوار ستارخان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ عفیف آباد، موزه نظامی فارس و مرکز خرید سپهر و همچنین رستوران برنتین، شیرینی میترا، کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر فیلی، باربیکیو کوک (جیگر طلا) و نایک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس 12 متری نمازی شیراز

ایستگاه اتوبوس 12 متری نمازی شیراز در شهر شیراز، محله ستارخان و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار ستارخان، بین خیابان نمازی و بلوار شهید مصلی نژاد می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس 12 متری نمازی شیراز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی البرز قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس 12 متری نمازی شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده 12 متری نمازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس زرگری
  بلوار شهید مطهری شمالی، بین زیرگذر مطهری و 6 مطهری
 • ایستگاه اتوبوس میدان سنگی
  بلوار ستارخان، نرسیده به میدان بعثت(میدان سنگی)
 • ایستگاه اتوبوس دانشکده قرآن
  بلوار شهید مطهری شمالی، بعد از 18 مطهری
 • ایستگاه اتوبوس دارالقران
  بلوار شهید مطهری شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس 12 متری نمازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس 12 متری نمازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس 12 متری نمازی ندارد.
  location استان فارس، شیراز، بلوار ستارخان، بین خیابان نمازی و بلوار شهید مصلی نژاد
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo