عکس ایستگاه اتوبوس 12 متری نمازی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس 12 متری نمازی (شیراز)

ایستگاه اتوبوس
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار ستارخان، بین خیابان نمازی و بلوار شهید مصلی نژاد

موقعیت ایستگاه اتوبوس 12 متری نمازی شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس 12 متری نمازی (ایستگاه اتوبوس) در شیراز و بلوار ستارخان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ عفیف آباد، موزه نظامی فارس و مرکز خرید سپهر و همچنین رستوران برنتین، شیرینی میترا، کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر فیلی، باربیکیو کوک (جیگر طلا) و نایک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس 12 متری نمازی

ایستگاه اتوبوس 12 متری نمازی در شهر شیراز، محله ۰۳۱ و بلوار ستارخان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار ستارخان، بین خیابان نمازی و بلوار شهید مصلی نژاد می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس 12 متری نمازی عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی البرز قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس 12 متری نمازی و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار ستارخان، بین خیابان نمازی و بلوار شهید مصلی نژاد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده 12 متری نمازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس زرگری
  بلوار شهید مطهری شمالی، بین میدان زرگری و 6 مطهری
 • ایستگاه اتوبوس میدان سنگی
  بلوار ستارخان، نرسیده به میدان بعثت(میدان سنگی)
 • ایستگاه اتوبوس دانشکده قرآن
  بلوار شهید مطهری شمالی، بعد از 18 مطهری
 • ایستگاه اتوبوس دارالقران
  بلوار شهید مطهری شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس 12 متری نمازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس 12 متری نمازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس 12 متری نمازی ندارد.
  neshan logo