info
عکس ایستگاه اتوبوس تقاطع ستارخان
category

ایستگاه اتوبوس تقاطع ستارخان محله زرگری، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تقاطع ستارخان

ایستگاه اتوبوس تقاطع ستارخان (ایستگاه اتوبوس) در محله زرگری شیراز و بلوار ستارخان واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله زرگری شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند نوا کلاب ، بیمارستان چشم دکتر خدادوست و مجتمع شیراز مال و همچنین رستوران صوفی، کافه چارمان، اداره کل راه و شهرسازی استان فارس، شرکت آب و خاک سازان و هوم سنتر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تقاطع ستارخان شیراز

ایستگاه اتوبوس تقاطع ستارخان شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله زرگری قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار ستارخان، بین ستارخان 18 و 20 می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس تقاطع ستارخان شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی تلفنی البرز را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس تقاطع ستارخان شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تقاطع ستارخان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس استاندارد
  قصردشت، بین قصردشت 58 و قصردشت 73 الف
 • ایستگاه اتوبوس زرگری
  بلوار شهید مطهری شمالی، بین زیرگذر مطهری و مطهری 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تقاطع ستارخان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تقاطع ستارخان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تقاطع ستارخان ندارد.
  neshan logo