info
عکس ایستگاه اتوبوس تلخداش
category

ایستگاه اتوبوس تلخداش محله مهدی آباد، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تلخداش

ایستگاه اتوبوس تلخداش (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد شیراز و بلوار شهید مطهری شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کلینیک دامپزشکی دکتر رمضانی، مسجد شهدای تلخداش، کافه عمارت، نانوایی لواش سنتی موسوی و پرده سرای میرداماد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تلخداش شیراز

ایستگاه اتوبوس تلخداش شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله مهدی آباد پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شهید مطهری شمالی بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس تلخداش شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی الهیه قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس تلخداش شیراز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تلخداش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سبحانی
  شهید قدوسی غربی
 • ایستگاه اتوبوس اساتید
  شهید قدوسی شرقی، بین قدوسی 5 و 7
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تلخداش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تلخداش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تلخداش ندارد.
  neshan logo