info
عکس ایستگاه اتوبوس سبحانی
category

ایستگاه اتوبوس سبحانی محله قدوسی غربی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سبحانی

ایستگاه اتوبوس سبحانی (ایستگاه اتوبوس) در محله قدوسی غربی شیراز و خیابان شهید قدوسی غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله قدوسی غربی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید امیریه و همچنین بابا بستنی شعبه قدوسی، شرکت آب و فاضلاب استان فارس، گل زیما، خودپرداز بانک ملت 🏧 و بوستان قدوسی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سبحانی شیراز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس سبحانی شیراز است که در محله قدوسی غربی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید قدوسی غربی است. ایستگاه اتوبوس سبحانی شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی آوا قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سبحانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حسینیه ثارالله
  بلوار پاسداران، بعد از پاسداران 55
 • ایستگاه اتوبوس محلاتی
  پل معلم، بلوار پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس تلخداش
  بلوار شهید مطهری شمالی
 • ایستگاه اتوبوس 21 غربی
  شهید قدوسی غربی، بین قدوسی 19 الف و قدوسی 21
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سبحانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سبحانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سبحانی ندارد.
  neshan logo