info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان مطهری
category

ایستگاه اتوبوس میدان مطهری محله قدوسی شرقی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان مطهری

ایستگاه اتوبوس میدان مطهری (ایستگاه اتوبوس) در محله قدوسی شرقی شیراز و بلوار شهید مطهری شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله قدوسی شرقی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید سلطانیه و همچنین کلینیک زیبایی رز، آموزشگاه موسیقی شاورک، شیرینی ملیکا، داروخانه اکسین و سوپر آریا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان مطهری شیراز

ایستگاه اتوبوس میدان مطهری شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله قدوسی شرقی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید مطهری شمالی، بین مطهری 31 و 33 می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان مطهری شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی آوا قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.





سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان مطهری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تقاطع ستارخان
  بلوار ستارخان، بین ستارخان 15 و ستارخان 17
 • ایستگاه اتوبوس پادگان امام حسین
  بلوار پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس شهید سبحانی
  ، بلوار پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس قدوسی شرقی3
  شهید قدوسی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس بازرسی
  شهید قدوسی شرقی، بین قدوسی 3 و قدوسی 5
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان مطهری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان مطهری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان مطهری ندارد.
  neshan logo