info
عکس ایستگاه اتوبوس بازرسی
category

ایستگاه اتوبوس بازرسی محله پاسداران، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بازرسی

ایستگاه اتوبوس بازرسی (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران شیراز و خیابان شهید قدوسی شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نی نی بامزه و همچنین فروشگاه ویپ شیرازی ، رستوران و بیرون بر امیران، فست فود پاپارا، کافه گذر و کله پزی نارنج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازرسی شیراز

در شهر شیراز، محله پاسداران ، ایستگاه اتوبوس بازرسی شیراز قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید قدوسی شرقی، بین قدوسی 3 و 5 است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس بازرسی شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی حمید واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بازرسی شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بازرسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان مطهری
  بلوار شهید مطهری شمالی، بین مطهری 31 و 33
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه محمد رسول الله
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 66 و 68
 • ایستگاه اتوبوس زرهی
  بلوار استقلال، بین انصار و شهید قدوسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بازرسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بازرسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بازرسی ندارد.
  neshan logo