info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک قوری
category

ایستگاه اتوبوس پارک قوری محله پاسداران، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک قوری

ایستگاه اتوبوس پارک قوری (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران شیراز و بلوار استقلال واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فست فود بوکادو، قهوه جنوب، فروشگاه اتکا، کارواش زرهی و فروشگاه سبوس شیراز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک قوری شیراز

در شهر شیراز، محله پاسداران ، ایستگاه اتوبوس پارک قوری شیراز قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار استقلال، تقاطع شهید قدوسی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک قوری شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی شبانه روزی حافظ قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک قوری شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک قوری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اساتید
  شهید قدوسی شرقی، بین قدوسی 5 و 7
 • ایستگاه اتوبوس شبان
  بلوار استقلال، بین استقلال 32 و 34
 • ایستگاه اتوبوس شهید فلاحی
  بلوار پاسداران، بین 60 امام زمان و پاسداران 62
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک قوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک قوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک قوری ندارد.
  neshan logo