info
عکس ایستگاه اتوبوس اساتید
category

ایستگاه اتوبوس اساتید محله پاسداران، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اساتید

ایستگاه اتوبوس اساتید (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران شیراز و خیابان شهید قدوسی شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نی نی بامزه و همچنین سرزمین سوخاری، کافه پازل، رستوران و فست فود بیرون بر چنگال، صندوق بازنشستگان صنعت نفت نمایندگی شیراز و کله پزی نارنج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اساتید شیراز

ایستگاه اتوبوس اساتید شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله پاسداران قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید قدوسی شرقی، بین قدوسی 5 و 7 قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس اساتید شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی تلفنی الهیه هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس اساتید شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اساتید واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اساتید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اساتید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اساتید ندارد.
neshan logo