info
عکس ایستگاه اتوبوس قدوسی شرقی3
category

ایستگاه اتوبوس قدوسی شرقی3 محله قدوسی شرقی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قدوسی شرقی3

ایستگاه اتوبوس قدوسی شرقی3 (ایستگاه اتوبوس) در محله قدوسی شرقی شیراز و خیابان شهید قدوسی شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله قدوسی شرقی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نی نی بامزه و همچنین فروشگاه ویپ شیرازی ، رستوران و بیرون بر امیران، فست فود پاپارا، آموزشگاه کنکور الوند دخترانه و کافه گذر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قدوسی شرقی3 شیراز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس قدوسی شرقی3 شیراز است که در محله قدوسی شرقی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید قدوسی شرقی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس قدوسی شرقی3 شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی تخت جمشید قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس قدوسی شرقی3 شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قدوسی شرقی3 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان مطهری
  بلوار شهید مطهری شمالی، بین مطهری 31 و 33
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه محمد رسول الله
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 66 و 68
 • ایستگاه اتوبوس زرهی
  بلوار استقلال، بین انصار و شهید قدوسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قدوسی شرقی3 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قدوسی شرقی3 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قدوسی شرقی3 ندارد.
  neshan logo