info
عکس ایستگاه اتوبوس زرگری
category

ایستگاه اتوبوس زرگری محله مهدی آباد، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس زرگری

ایستگاه اتوبوس زرگری (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد شیراز و بلوار شهید مطهری شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پوشاک بچگانه تارا، شیرینی سرای ماه، آموزشگاه موسیقی آرشه، باشگاه ورزشی سیروس و گالری تاج محل قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید مطهری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس زرگری شیراز

ایستگاه اتوبوس زرگری شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله مهدی آباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید مطهری شمالی، بین زیرگذر مطهری و مطهری 6 می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس زرگری شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهید مطهری نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین تاکسی تلفنی البرز را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس زرگری شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده زرگری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس 12 متری نمازی
  بلوار ستارخان، بین نمازی و بلوار شهید مصلی نژاد
 • ایستگاه اتوبوس ولیعصر
  بلوار ستارخان، بین 12 ستارخان و ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع ستارخان
  بلوار ستارخان، بین ستارخان 18 و 20
 • ایستگاه اتوبوس مسکن و شهرسازی
  بلوار ستارخان، بین کوچه 9 ستارخان و کوچه 11 ستارخان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس زرگری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس زرگری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس زرگری ندارد.
  neshan logo