info
عکس ایستگاه اتوبوس مسکن و شهرسازی
category

ایستگاه اتوبوس مسکن و شهرسازی شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسکن و شهرسازی

ایستگاه اتوبوس مسکن و شهرسازی (ایستگاه اتوبوس) در شیراز و بلوار ستارخان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان چشم دکتر خدادوست و مجتمع شیراز مال و همچنین رستوران صوفی، آژانس مسافرتی گردشگران شهر راز، کیلینیک کاشت مو سینا، اداره کل راه و شهرسازی استان فارس و گالری دانژه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسکن و شهرسازی شیراز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس مسکن و شهرسازی شیراز است که در محله ستارخان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار ستارخان، بین کوچه 9 ستارخان و کوچه 11 ستارخان قرار دارد. ایستگاه اتوبوس مسکن و شهرسازی شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی البرز قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسکن و شهرسازی شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسکن و شهرسازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس زرگری
  بلوار شهید مطهری شمالی، بین زیرگذر مطهری و 6 مطهری
 • ایستگاه اتوبوس تلخداش
  بلوار شهید مطهری شمالی، نرسیده به مطهری 28
 • ایستگاه اتوبوس 12 متری نمازی
  بلوار ستارخان، بین خیابان نمازی و بلوار شهید مصلی نژاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسکن و شهرسازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسکن و شهرسازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسکن و شهرسازی ندارد.
  neshan logo