عکس ایستگاه اتوبوس میدان ارم
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان ارم (محله ابیوردی، شیراز)

ایستگاه اتوبوس
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار جمهوری اسلامی

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان ارم در محله ابیوردی شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان ارم (ایستگاه اتوبوس) در محله ابیوردی شیراز و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله ابیوردی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ ارم و بازارچه پردیس ارم و همچنین دانشگاه شیراز، مسجد دانشگاه شیراز، بستنی آرش، بانک ملت و دکه جعفر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان ارم

ایستگاه اتوبوس میدان ارم یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله ابیوردی بلوار جمهوری اسلامی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار جمهوری اسلامی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان ارم عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو نمازی قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان ارم، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار جمهوری اسلامی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان ارم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان حافظ
  بلوار شهید چمران، بعد از چمران یکم
 • ایستگاه اتوبوس خروجی پایانه نمازی
  میدان نمازی
 • ایستگاه اتوبوس فلسطین
  بلوار کریمخان زند، نرسیده به خیابان فلسطین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان ارم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان ارم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان ارم ندارد.
  neshan logo