عکس ایستگاه اتوبوس میدان نمازی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان نمازی (محله نشاط، شیراز)

ایستگاه اتوبوس
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، میدان نمازی

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان نمازی در محله نشاط شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان نمازی (ایستگاه اتوبوس) در محله نشاط شیراز و میدان نمازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله نشاط شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی شهر بچه ها، بیمارستان نمازی و پاساژ کامپیوتر پارس و همچنین فروشگاه کامپیوتر طراحان، درمانگاه مطهری، بیمه مرکزی کوثر واحدخسارت، کتابخانه خوارزمی و لپ تاپ پارت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نمازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان نمازی

ایستگاه اتوبوس میدان نمازی یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله نشاط میدان نمازی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در میدان نمازی قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان نمازی عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهید آوینی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان نمازی و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، میدان نمازی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان نمازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه ملاصدرا
  بلوار بعثت، بعد از شهید رضایی
 • ایستگاه اتوبوس سینما سعدی
  قصردشت، بین 17 و 19
 • ایستگاه اتوبوس ابیوردی
  بلوار شهید چمران، ابیوردی دوم، میدان ابیوردی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان نمازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  میدان نمازی حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان نمازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان نمازی ندارد.
  neshan logo