info
عکس میدان نمازی
category

میدان نمازی محله ملاصدرا، شیراز

درباره‌ی میدان نمازی

میدان نمازی (میدان) در محله ملاصدرا شیراز و میدان نمازی واقع شده است. این مکان یکی از دو میدان در محله ملاصدرا شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی شهر بچه ها، بیمارستان نمازی و پاساژ ملاصدرا و همچنین فروشگاه کامپیوتر مرکزی، درمانگاه مطهری، اداره کل انتقال خون استان فارس، آسیاتک و کتابفروشی محمدی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو نمازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر میدان‌های که در محدوده میدان نمازی واقع شده‌اند:

 • میدان دانشجو
  دانشجو
 • میدان الله
  (5.0)
  خبرنگار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 23 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی میدان نمازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 23 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد میدان نمازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه میدان نمازی ندارد.
  neshan logo