info
عکس ایستگاه اتوبوس ابیوردی
category

ایستگاه اتوبوس ابیوردی محله ابیوردی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابیوردی

ایستگاه اتوبوس ابیوردی (ایستگاه اتوبوس) در محله ابیوردی شیراز و میدان ابیوردی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله ابیوردی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان حافظ و همچنین درمانگاه خیریه امیدرضا سهامی، خانه هوشمند زوریل، پارک ابیوردی، سوپر سهامی و کانون شهید دوکوهکی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابیوردی شیراز

ایستگاه اتوبوس ابیوردی شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله ابیوردی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید چمران، ابیوردی دوم، میدان ابیوردی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ابیوردی شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید آوینی قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابیوردی شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابیوردی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس زرگری
  قصردشت، بین قصردشت 54 و میدان زرگری
 • ایستگاه اتوبوس میدان نمازی
  پل نمازی، بعد از میدان نمازی
 • ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو
  بلوار دانشجو، تقاطع میدان دانشجو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابیوردی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابیوردی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابیوردی ندارد.
  neshan logo